Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / Nettverkstransceivermoduler / MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm (S-85DLC05D)

MIKROTIK SFP module 1.25G MM 550m 850nm

Varenr.:
S-85DLC05D
EAN:
2000000612287
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
229,-
183,20 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 17
Frakt: 74,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.