Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

InfiniBand og fiberoptiske kabler

Forsiden Data & Tilbehør Datakabler InfiniBand og fiberoptiske kabler
Viser 1-60 av 442 produkter
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, UPC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
93,-
74,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 175
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
105,-
84,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 71
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, APC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
107,-
85,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 46
112,-
89,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5m OS2
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
112,-
89,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 130
122,-
97,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 107
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 5m OS2
Varenr.: FIB461005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
125,-
100,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 44
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 3m OS2
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
131,-
104,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 52
132,-
105,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 454
139,-
111,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 90
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 5m
Varenr.: LCLC-5S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
139,-
111,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 115
140,-
112,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 246
146,-
116,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 122
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
148,-
118,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 12
153,-
122,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
155,-
124,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 238
156,-
124,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 144
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 62
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 135
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 105
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCSC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 134
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 150
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 293
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2m OS2
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 74
164,-
131,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 89
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 1m OM3
Varenr.: FIB222001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Blå  -  Lengde: 1m
164,-
131,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 64
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 1m
SVANEN
Varenr.: LCST-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
165,-
132,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 46
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 1.5m OS2 Simplex
Varenr.: FIB8840015
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1.5m
165,-
132,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 74
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 0.5m
Varenr.: LCLC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
166,-
132,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 39
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
166,-
132,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 62.5 / 125, 5m
Varenr.: LCLC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 76
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 97
DELTACO OS2, Duplex, LC-LC, APC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 173
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3m OS2
Varenr.: FIB461003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
168,-
134,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 358
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCST-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 100
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 118
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2m OM2
Varenr.: FIB422002-2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 78
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 111
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 468
MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 2m OM1
Varenr.: FIB110002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 23
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 42
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 190
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 7m OS2
Varenr.: FIB441007
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 264
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 70
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 39
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 116
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 222
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCSC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
174,-
139,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 63
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
175,-
140,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 53
176,-
140,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 301
176,-
140,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 192
Viser 1-60 av 442 produkter
...