Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

InfiniBand og fiberoptiske kabler

Forsiden Data & Tilbehør Datakabler InfiniBand og fiberoptiske kabler
Viser 1-60 av 441 produkter
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, UPC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
93,-
74,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 175
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
105,-
84,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 72
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, APC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
107,-
85,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 46
113,-
90,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 18
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 5m OS2
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
113,-
90,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 132
122,-
97,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 107
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 5m OS2
Varenr.: FIB461005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
125,-
100,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 44
132,-
105,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 454
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 3m OS2
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
132,-
105,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 52
139,-
111,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 91
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 5m
Varenr.: LCLC-5S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
139,-
111,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 115
MICROCONNECT SC/PC-SC/PC 1m OS2
Varenr.: FIB224001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
139,-
111,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 50
140,-
112,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 282
146,-
116,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 133
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
148,-
118,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 12
153,-
122,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
156,-
124,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 144
156,-
124,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 256
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 62
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 136
158,-
126,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 107
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCSC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 136
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 151
161,-
128,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 304
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2m OS2
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
162,-
129,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 88
164,-
131,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 89
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 1m
SVANEN
Varenr.: LCST-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
165,-
132,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 81
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 1m OM3
Varenr.: FIB222001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Blå  -  Lengde: 1m
165,-
132,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 64
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 0.5m
Varenr.: LCLC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
166,-
132,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 55
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
166,-
132,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 1.5m OS2 Simplex
Varenr.: FIB8840015
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1.5m
166,-
132,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 96
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 62.5 / 125, 5m
Varenr.: LCLC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 76
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 97
DELTACO OS2, Duplex, LC-LC, APC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x LC, LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
167,-
133,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 173
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 367
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCST-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 100
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 122
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3m OS2
Varenr.: FIB461003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
169,-
135,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 111
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2m OM2
Varenr.: FIB422002-2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
170,-
136,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 84
171,-
136,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 468
MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 2m OM1
Varenr.: FIB110002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
171,-
136,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 44
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
172,-
137,60 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 196
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 70
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 43
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 39
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 118
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 222
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 7m OS2
Varenr.: FIB441007
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
173,-
138,40 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 276
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCSC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC, LC  -  Kontakt 2: 2 x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
174,-
139,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 63
174,-
139,20 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
175,-
140,- ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 118
176,-
140,80 ekskl. mva
Vårt lager på Kalbakken (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 316
Viser 1-60 av 441 produkter
...