Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

VALUE FO Adapt. SC Duplex. Singlemode Factory Sealed

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / VALUE FO Adapt. SC Duplex. Singlemode Factory Sealed
VALUE FO Adapt. SC Duplex. Singlemode  Factory Sealed (21.99.0657)

VALUE FO Adapt. SC Duplex. Singlemode Factory Sealed

Varenr.:
21.99.0657
EAN:
7611990127573
  • Produkt Kabelkomponenter
28,13
22,50 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Frakt: 74,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

  • Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling
  • 2x SC / 2x SC socket
  • For installation or extension of fiber optic cables
  • High quality plastic housing (blue)
  • Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (Z)
  • Suitable for single-mode fiber optic cable
.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.