Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE, DUPLEX

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE, DUPLEX
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)
ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE,  DUPLEX (21.17.0035)

ROLINE 15-03M1-1 ST-ST FIBER SAM LELED, MULTIMODE, DUPLEX

Varenr.:
21.17.0035
EAN:
7611990147274
  • Produkt Kabelkomponenter
96,-
76,80 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
Frakt: 74,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

  • Fiber optic adapters and couplings for cost effective fiber-optic cabling
  • 2x ST / 2x ST socket
  • For installation or extension of fiber optic cables
  • High quality plastic housing
  • Guide sleeves of the ferrule made of phosphor bronze (PB)
  • Not suitable for single-mode fiber optic cable
.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.