Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

PEAKOPTICAL / Katalog

Viser 1-4 av 4 produkter
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Multicolour
155,-
124,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
PEAKOPTICAL J4858C Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
459,-
367,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
PEAKOPTICAL J9281B 1M Compatible Cable
Varenr.: PSFP10-T1H
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1m.  -  Farge: Black
1 545,-
1 236,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
1 804,-
1 443,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
Viser 1-4 av 4 produkter