nettverkssvitsjer

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / nettverkssvitsjer
Hewlett Packard Enterprise X361 150W AC Power Supply
4 616,-
3 692,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
Hewlett Packard Enterprise X361 150W AC Power
Supply
EXTREME EXT FAN Module for Summit X470 Series Switches - back to front airflow
2 639,-
2 111,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 14
EXTREME EXT FAN Module for
Summit X470 Series Switches - back to front airflow
Hewlett Packard Enterprise 24-port SFP v2 zl Module
12 435,-
9 948,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 1
Hewlett Packard Enterprise 24-port SFP v2 zl
Module
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC 1050W PS
4 868,-
3 894,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 18
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba X372 54VDC
1050W PS
AXIS POWER SUPPLY DIN PS56 240W
4 638,-
3 710,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
AXIS POWER SUPPLY DIN PS56
240W
Hewlett Packard Enterprise X351 150W 100-240VAC to 12VDC Power Supply
3 579,-
2 863,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 1
Hewlett Packard Enterprise X351 150W 100-240VAC to
12VDC Power Supply
Hewlett Packard Enterprise 5400R 700W PoE+ zl2 Power Supply
3 005,-
2 404,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 11
Hewlett Packard Enterprise 5400R 700W PoE+ zl2
Power Supply
Hewlett Packard Enterprise 12p PoE+ / 12p 1GbE SFP v3 zl2
14 285,-
11 428,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
Hewlett Packard Enterprise 12p PoE+ / 12p 1GbE
SFP v3 zl2
PLANET SFP Module 100Base-FX LC SFP SingleMode Max 20000 m
392,-
313,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 6
PLANET SFP Module 100Base-FX LC
SFP SingleMode Max 20000 m