Nettverksprodukter

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter
TP-LINK AC1300 WHOLE-HOME WI-FI UNIT 717MHZ QC 2GBIT/1 USB-C PORTS    IN WRLS
1 208,-
966,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
TP-LINK AC1300 WHOLE-HOME WI-FI UNIT 717MHZ QC 2GBIT/1 USB-C PORTS IN WRLS
NETGEAR Router Netgear_ R8000 4p AC3200 Premium WiFi
2 386,-
1 908,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
NETGEAR Router Netgear_ R8000 4p AC3200 Premium WiFi
TP-LINK AC1200 Dualband WLAN Router (Archer C50 V4) [WLAN AC, bis zu 1.200 Mbit/s, 4x LAN, 1x WAN]
438,-
350,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
TP-LINK AC1200 Dualband WLAN Router (Archer C50 V4) [WLAN AC, bis zu 1.200 Mbit/s, 4x LAN, 1x WAN]
AIRTAME PoE Adapter
2 062,-
1 649,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 58
AIRTAME PoE Adapter
LINKSYS BY CISCO Linksys RE6700_ AC1200 Wireless Rabge Extender
1 256,-
1 004,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
LINKSYS BY CISCO Linksys RE6700_ AC1200 Wireless Rabge Extender
Allied Telesis 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
1 400,-
1 120,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 23
Allied Telesis 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
HP StorageWorks 4 Gb kort bølgelengde,  enkeltpakke SFP sender/ mottaker
297,-
237,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
HP StorageWorks 4 Gb kort bølgelengde, enkeltpakke SFP sender/mottaker
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
34,38
27,50  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
MICROCONNECT adapterSC-SC Duplex Singlemode
ZYXEL USG 40 Firewall 1 WAN_ 3 LAN_ 1x OPT
3 549,-
2 839,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
ZYXEL USG 40 Firewall 1 WAN_ 3 LAN_ 1x OPT