Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

MICROOPTICS / Katalog

Forsiden / MICROOPTICS
Viser 1-49 av 49 produkter
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Varenr.: MO-AT-S85123-3CLM
393,-
314,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
452,-
361,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 7
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Varenr.: MO-L-S85123-3CLM
514,-
411,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 30
515,-
412,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 12
MICROOPTICS 1000BASE-LX
Varenr.: MO-N-S31121-3CL10
515,-
412,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS 1000BASE-LX
Varenr.: MO-C-S31121-3IL20
551,-
440,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 14
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, MM
Varenr.: MO-EX-SFP-1GE-SX
555,-
444,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 5
577,-
461,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 24
MICROOPTICS 1000BASE-BX10-U
Varenr.: MO-C-B35121-3CL10
602,-
481,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 8
MICROOPTICS 100BASE-BX10-D
Varenr.: MO-C-B53011-3CL10
605,-
484,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Varenr.: MO-C-S85123-3CLM
608,-
486,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 54
615,-
492,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 8
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
Varenr.: MO-GLC-FE-100BX-D10
620,-
496,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS SFP 1000Base-SX
Varenr.: MO-P-S85123-3CLM
634,-
507,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 52
MICROOPTICS 1000BASE-LX
Varenr.: MO-J-S31121-3CL10
653,-
522,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
Varenr.: MO-GLC-FE-100LX
659,-
527,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS 1000BASE-T
Varenr.: MO-L-ST1
671,-
536,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 14
MICROOPTICS 1000BASE-T
Varenr.: MO-A-ST1
671,-
536,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 4
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, SC, SM
Varenr.: MO-CDL10JD098B
687,-
549,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 5
MICROOPTICS 1.25Gb/s, SFP, LC SMF
Varenr.: MO-SFP-LX-10-D
702,-
561,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
MICROOPTICS 1000BASE-LX
Varenr.: MO-C-S31123CDL20
702,-
561,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 31
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Varenr.: MO-G-S85123-3CLM
725,-
580,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 20
765,-
612,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 54
792,-
633,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 3
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-SFP-H10GB-CU1M
807,-
645,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-CDL40JD061A
837,-
669,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 16
MICROOPTICS 1000BASE-T
Varenr.: MO-3C-ST1
867,-
693,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 3
MICROOPTICS 1000BASE-T
Varenr.: MO-P-ST1
894,-
715,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 13
MICROOPTICS 1000BASE-T
Varenr.: MO-C-ST1
898,-
718,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 20
952,-
761,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-EX-SFP-10GE-DAC-5M
959,-
767,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-SFP-H10GB-CU3M
959,-
767,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 20
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-SSC010J9281B
1 005,-
804,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 13
MICROOPTICS 1000BASE-SX
Varenr.: MO-3C-S85123-3CLM
1 064,-
851,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 5
1 081,-
864,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 52
1 099,-
879,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 52
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, SC, SM
Varenr.: MO-CDL10JD099B
1 177,-
941,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
1 192,-
953,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 11
MICROOPTICS SFP 1.25Gb/s BX-D
Varenr.: MO-CDL10J9142B
1 221,-
976,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
Varenr.: MO-SSC030J9283B
1 432,-
1 145,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 20
1 469,-
1 175,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 21
1 503,-
1 202,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 9
1 621,-
1 296,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 17
MICROOPTICS SFP 1000Base-ZX
Varenr.: MO-P-S55122-3CL80
1 645,-
1 316,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
MICROOPTICS SFP+ 10GBASE-LR
Varenr.: MO-C-S311X2-3CDL10
3 108,-
2 486,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 7
3 149,-
2 519,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 5
MICROOPTICS 10GBASE-SR
Varenr.: MO-N-X851X3-3CDLM
3 372,-
2 697,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 6
MICROOPTICS SFP+ 10GBASE-LR
Varenr.: MO-P-S311X2-3CDL10
3 548,-
2 838,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 17
MICROOPTICS XFP, 10Gb/s, LC, SM
Varenr.: MO-XFP-10GLR-OC192SR
7 506,-
6 004,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 2
Viser 1-49 av 49 produkter