Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler / MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 15M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 15M 50/125 MM (FIB442015)

MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 15M 50/125 MM

Varenr.:
FIB442015
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
281,-
224,80 ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 3
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Microconnect LC/PC-LC/PC 15m 50/125 MM. Kabellengde: 15 m, Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kontaktkjønn: Male connector / Male connector, Full dupleks, Kabelfarge: Oransje

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.