Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlevognen her

INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Kabelhetter / INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)
INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex (760607)

INTELLINET LWL Adapter SC->SC Singlemode simplex

Varenr.:
760607
EAN:
766623760607
34,38
27,50 ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager På lager 1
Antall:
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Intellinet Fiber Adapters are high-quality connectivity products designed for professional installers with an eye for quality.

- Zirconia sleeve
- SC-to-SC simplex adapter
- Designed to connect 2 fiber patch cables together
- Insertion loss does not exceed 0.2 dB
- Lifetime Warranty

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.