Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler / INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)
INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk (510325)

INTELLINET kabel fiber Patch ST-ST 5m Dobbel fiberoptisk

Varenr.:
510325
EAN:
0766623510325
296,-
236,80 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Frakt: 74,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Information carried in the form of light provides a vast array of features and benefits. _x000D_
_x000D_
Superior Transmission Distance_x000D_
It is not unusual for optical systems to go over 100 kilometres (km), or about 62 miles. _x000D_
_x000D_
Enhanced Security_x000D_
It is impossible to remotely detect a signal being transmitted within a fibre cable. The only way to do so is by actually accessing the optical fibre itself. This makes fibre extremely attractive to governmental bodies, banks and other businesses with major security concerns._x000D_
_x000D_
No Metallic Components_x000D_
Fibre optic cable can be installed in areas with electromagnetic interference (EMI). This includes areas around utility lines, power-carrying lines and railroad tracks. Fibre is also ideal for areas of high lightning-strike incidence.

- Compatible with multimode fibre applications
- High bandwidth supporting longer distances
- Cost-effective solution
- Perfect for use in Gigabit Ethernet applications
- Lifetime Warranty

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.