Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ICT / Katalog

Viser 1-5 av 5 produkter
ICT SFP 1.25Gb/s 850nm MM
Varenr.: MO-GLC-SX-MM-2K
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
967,-
773,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
1 148,-
918,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
ICT SFP+ 10G SR 850nm 300m
Varenr.: MO-CDLB2455883B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 398,-
1 118,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
1 439,-
1 151,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 12
3 314,-
2 651,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
Viser 1-5 av 5 produkter