Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ICT / Katalog

Forsiden / ICT
Viser 1-10 av 10 produkter
515,-
412,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
ICT 1000BASE-BX10-D
Varenr.: MO-C-B43121-3CL10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
671,-
536,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 3
725,-
580,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 8
807,-
645,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 3
ICT 1000BASE-T SFP AGM731F
Varenr.: MO-SFP2199NG
975,-
780,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
1 042,-
833,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 4
1 202,-
961,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 53
ICT SFP+ 10G SR 850nm 300m
Varenr.: MO-CDLB2455883B21
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 221,-
976,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 7
ICT SFP+ LR 10Gb/s, 1310nm
Varenr.: MO-S+31DLC10D
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1 645,-
1 316,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 7
1 862,-
1 489,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 9
Viser 1-10 av 10 produkter