Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

HP Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC

Forsiden / HP Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC
HP Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC (J4858D)
HP Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC (J4858D)

HP Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XC

Varenr.:
J4858D
EAN:
0190017245836
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
758,-
606,40 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser