Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Fiberoptiske Kabler

Viser 1-60 av 332 produkter
DELL Cable SFP+toSFP+10GbE Copper Twinax
Varenr.: 470-AAVG
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Sort  -  Lengde: 5m
658,-
526,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
187,-
149,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
119,-
95,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
123,-
98,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
175,-
140,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 78
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 10m
Varenr.: LCLC-10M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
216,-
172,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 32
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCLC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
135,-
108,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 199
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 2m
Varenr.: LCLC-2M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
148,-
118,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 82
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 20m
Varenr.: LCLC-520
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 20m
248,-
198,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
128,-
102,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 232
142,-
113,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 207
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, multimode, 62.5 / 125, 5m
Varenr.: LCLC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
186,-
148,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 137
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 0.5m
Varenr.: LCLC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
139,-
111,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 721
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 1.5m
Varenr.: LCLC-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
144,-
115,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 35
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 25m
Varenr.: LCLC-25S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 25m
243,-
194,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 92
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode OS2, 30m
Varenr.: LCLC-30S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 30m
245,-
196,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 33
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode, 10m
Varenr.: LCLC-10S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 10m
205,-
164,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
140,-
112,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 204
149,-
119,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 524
DELTACO Fiber cable LC - LC, duplex, single mode, 5m
Varenr.: LCLC-5S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
169,-
135,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 126
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 10m
Varenr.: LCSC-10M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
197,-
157,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 99
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCSC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 63
147,-
117,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 53
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCSC-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
194,-
155,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 68
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 62.5 / 125, 0.5m
Varenr.: LCSC-0M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 0.5m
130,-
104,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 271
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, multimode, 62.5 / 125, 1.5m
Varenr.: LCSC-1M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1.5m
144,-
115,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 142
248,-
198,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 37
141,-
112,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 135
146,-
116,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 199
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode OS2, 7m
Varenr.: LCSC-7S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 7m
185,-
148,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode, 10m
Varenr.: LCSC-10S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 10m
204,-
163,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1225
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode, 15m
Varenr.: LCSC-15S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 15m
216,-
172,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode, 1m
Varenr.: LCSC-1S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
143,-
114,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 799
DELTACO Fiber cable LC - SC, duplex, single mode, 20m
Varenr.: LCSC-20S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 20m
212,-
169,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 14
150,-
120,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 572
156,-
124,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 335
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 10m
Varenr.: LCST-10M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
196,-
156,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 53
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCST-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
138,-
110,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 183
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 2m
Varenr.: LCST-2M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 2m
149,-
119,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 190
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 3m
Varenr.: LCST-3M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
161,-
128,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 109
DELTACO Fiber cable LC - ST, duplex, multimode, 5m
Varenr.: LCST-5M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
188,-
150,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 113
DELTACO Fiber cable LC- SC, duplex, multimode, 3m
Varenr.: LCSC-3M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x LC  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
163,-
130,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 119
233,-
186,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
143,-
114,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 58
159,-
127,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
173,-
138,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 15
388,-
310,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 72
224,-
179,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
141,-
112,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 106
287,-
229,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 57
331,-
264,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 36
191,-
152,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 84
191,-
152,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 43
219,-
175,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
147,-
117,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 242
155,-
124,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 50
163,-
130,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
179,-
143,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 86
Viser 1-60 av 332 produkter