Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Fiberoptiske Kabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler
Viser 1-60 av 464 produkter
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
33,75
27,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: SC/UPC
37,50
30,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT ST pigtail singlmode 1,5m,
Varenr.: FIBSTPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2:  -  Farge: Grå
41,25
33,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Gult
53,-
42,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
MICROCONNECT LC pigtail singlmode 9mm 1,5m
Varenr.: FIBLCPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Grå
60,-
48,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 32
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, UPC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Gult
66,-
52,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 146
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Gult
67,-
53,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 87
MICROCONNECT LC pigtail Multimode 62,5 1,5m
Varenr.: FIBLCMPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Farge: Oransje
68,-
54,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
70,-
56,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Oransje
75,-
60,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, APC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Gult
76,-
60,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 70
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG3
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Oransje
77,-
61,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Gult
78,-
62,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 24
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 1m
Varenr.: LCSC-81
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
92,-
73,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 376
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 2m
Varenr.: LCSC-82
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
96,-
76,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 439
HAMA optisk audiokabel 0,75m ST
Varenr.: 00122250
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Svart
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 51
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Antall 1 Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 62
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
99,-
79,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 83
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 82
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 300
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
Varenr.: LCSC-51
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 18
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 3m
Varenr.: LCSC-83
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 309
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM4
Varenr.: FIB222003-4
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Fiolett
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
102,-
81,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 175
DELTACO fiberkablage ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
Varenr.: FB-30
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje
103,-
82,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 86
HAMA optisk audiokabel 1,5m ST
Varenr.: 00122251
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Svart
103,-
82,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7654
104,-
83,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
104,-
83,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 144
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr.: LCSC-0M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
105,-
84,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 46
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS2, singlemode, LSZH, 5m
Varenr.: LCSC-85
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
106,-
84,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 207
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 0,5m
Varenr.: FB-50
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
106,-
84,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 142
EFB-ELEKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: O6413.0.50
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
107,-
85,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 0.5M 50/125 OM3
Varenr.: FIB1120005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Blå
107,-
85,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
DELTACO Like LCSC-51 but 1,5M
Varenr.: LCSC-511
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
108,-
86,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCLC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 78
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCSC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
108,-
86,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 186
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 2m
Varenr.: LCLC-2S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 359
GOOBAY LWL LC-SC 0050 50/125µ OM4 Duplex 0,5m
Varenr.: 95942
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Rosa
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
DELTACO Fiberkablage ST - SC, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-41
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 103
DELTACO LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 0,5m
Varenr.: LCSC-700
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Rosa
110,-
88,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 105
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr.: LCLC-60
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 223
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Oransje
110,-
88,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 21
DELTACO Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-31
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje
110,-
88,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 554
112,-
89,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 333
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: LCLC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
112,-
89,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 392
DELTACO Fiberkablage LC - ST, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCST-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje
112,-
89,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 454
DELTACO Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-51
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
114,-
91,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 256
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: FB-50S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Gult
113,-
90,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 262
GOOBAY LWL LC-LC 0100 50/125µ OM3 Duplex 1m
Varenr.: 95751
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Grønn
114,-
91,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Varenr.: FIB720002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: FC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Rød
114,-
91,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr.: LCST-60
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Vannfilter
115,-
92,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 52
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 1m
Varenr.: LCLC-1S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
115,-
92,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 714
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr.: LCSC-1M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
116,-
92,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 253
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: LCSC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
116,-
92,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 721
DELTACO Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 15m
Varenr.: FB-315
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
116,-
92,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 54
DELTACO OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr.: LCSC-60
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Blå
116,-
92,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 135
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 1,5m
Varenr.: LCLC-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult
116,-
92,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 473
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 1m
Varenr.: LCSC-1S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult
118,-
94,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 846
DELTACO Fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 1m
Varenr.: FB-21
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje
118,-
94,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 203
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 4m
Varenr.: LCLC-4S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
118,-
94,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 89
Viser 1-60 av 464 produkter
...