Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Fiberoptiske Kabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler
Viser 1-60 av 713 produkter
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
33,75
27,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: SC/UPC
37,50
30,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Orange
41,25
33,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
MICROCONNECT ST pigtail singlmode 1,5m,
Varenr.: FIBSTPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2:  -  Farge: Grå
41,25
33,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: SC/UPC
45,-
36,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Yellow
53,-
42,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
MICROCONNECT LC pigtail singlmode 9mm 1,5m
Varenr.: FIBLCPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Grå
64,-
51,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, UPC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
67,-
53,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 149
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Yellow
68,-
54,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 101
MICROCONNECT LC pigtail Multimode 62,5 1,5m
Varenr.: FIBLCMPIG
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Farge: Orange
68,-
54,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Yellow
70,-
56,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 24
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
70,-
56,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Orange
75,-
60,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, APC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Yellow
77,-
61,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 70
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG3
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Orange
77,-
61,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
VALUE FO Cbl. OM4. LC/LC. Flex-Angle. 1m Factory Sealed
Varenr.: 21998791
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Violet
90,-
72,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 5m
Varenr.: LCLC-5S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Orange
92,-
73,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 1m
Varenr.: LCSC-81
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
94,-
75,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 463
94,-
75,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 437
ROLINE Fiberpatch LC/LC 1m Duplex 62,5/125
Varenr.: 21.15.9251
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Orange
94,-
75,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Yellow
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 30
ProXtend LC-LC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM1D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
ProXtend LC-LC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM2D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM3D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 41
ProXtend LC-SC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM1D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
ProXtend LC-SC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM2D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
ProXtend LC-SC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM3D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Vannfilter
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
ProXtend SC-SC UPC OM1 Duplex MM Fibre Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM1D-0005
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM2D-0005
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
ProXtend SC-SC UPC OM3 Duplex MM Fibre Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM3D-0005
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Vannfilter
95,-
76,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
Varenr.: LCSC-51
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Orange
96,-
76,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 26
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Orange
97,-
77,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 87
ProXtend LC-LC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM4D-0005
Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Violet
97,-
77,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 36
ProXtend LC-SC UPC OM4 Duplex MM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM4D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Violet
97,-
77,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 304
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 2m
Varenr.: LCSC-82
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Yellow
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 462
HAMA optisk audiokabel 0,75m ST
Varenr.: 00122250
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Black
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 36
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC 3m 50/125 OM4
Varenr.: FIB222003-4
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Violet
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Yellow
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Antall 1 Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 41
ProXtend LC-LC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM1D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 58
ProXtend LC-LC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM2D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 38
ProXtend LC-LC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOS1D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Yellow
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 90
ProXtend LC-SC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM1D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 17
ProXtend LC-SC UPC OM2 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM2D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 30
ProXtend LC-SC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOS1D-0005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
ProXtend SC-SC UPC OM1 Duplex MM Fibre Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM1D-001
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
ProXtend SC-SC UPC OM2 Duplex MM Fibre Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM2D-001
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Orange
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
ProXtend SC-SC UPC OS2 Duplex SM Fibre Cable 0.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOS1D-0005
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
DELTACO fiberkablage ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
Varenr.: FB-30
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Orange
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 97
ProXtend LC-LC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM3D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 83
ProXtend LC-LC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOS1D-001
Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 100
ProXtend LC-SC UPC OM3 Duplex MM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOM3D-001
Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Vannfilter
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
ProXtend LC-SC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOS1D-001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 79
ProXtend SC-SC UPC OM3 Duplex MM Fibre Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOM3D-001
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Vannfilter
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 30
ProXtend SC-SC UPC OS2 Duplex SM Fibre Cable 1M Factory Sealed
Varenr.: FO-SCSCOS1D-001
Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
VALUE FO Cbl. OM4. LC/LC. Flex-Angle. 2m Factory Sealed
Varenr.: 21998792
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Pink
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
ProXtend LC-LC UPC OM1 Duplex MM Fiber Cable 1.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOM1D-0015
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Orange
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 28
ProXtend LC-LC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCLCOS1D-0015
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Yellow
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 100
ProXtend LC-SC UPC OS2 Duplex SM Fiber Cable 1.5M Factory Sealed
Varenr.: FO-LCSCOS1D-0015
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Yellow
101,-
80,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 60
Viser 1-60 av 713 produkter
...