Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Fiberoptiske Kabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler
Viser 1-60 av 469 produkter
GOOBAY AVK 224-0100 Digital lydkabel (optisk) 1m
Varenr.: 51224
Type: Fiber  -  Connector 1: TOSLINK  -  Connector 2: 3.5mm
48,41
38,73  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
63,-
50,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 5
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 20
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 7
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: SC/UPC
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
65,-
52,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 14
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBSCMPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 14
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
68,-
54,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
70,-
56,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBSCMPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
73,-
58,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 5
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 9
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: SC/UPC
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
75,-
60,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 9
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 3M
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
78,-
62,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 1
83,-
66,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBLCMPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
83,-
66,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
Varenr.: FIBSCMPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
83,-
66,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
83,-
66,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
83,-
66,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
85,-
68,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 5
85,-
68,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: SC/UPC
85,-
68,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC
85,-
68,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 27
GOOBAY Netværkskabel Fiberoptik OM2 2m
Varenr.: 96160
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
88,-
70,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
89,-
71,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 2
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 5
MICROCONNECT FC-SC 1M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB722001
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: SC
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 4
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 36
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
90,-
72,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 4
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
Varenr.: FIB412001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
91,-
72,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 32
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 2M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB222002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
91,-
72,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 17
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Varenr.: FIB720002
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: SC
92,-
73,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 3
92,-
73,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
92,-
73,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
92,-
73,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
93,-
74,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 3
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1.5m 50/125 MM
Varenr.: FIB4220015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/PC  -  Connector 2: SC/PC
93,-
74,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 7
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
93,-
74,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 39
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 50/125 MM
Varenr.: FIB122002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
93,-
74,40  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 8
94,-
75,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 5
96,-
76,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) På lager 10
Viser 1-60 av 469 produkter
...