Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Fiberoptiske Kabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler
Viser 1-60 av 434 produkter
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Lengde: 5m
38,-
30,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, UPC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC/UPC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
69,-
55,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 108
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
70,-
56,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 76
DELTACO OS2, Simplex, SC-Pigtail, APC, 1,5m
Varenr.: SCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/APC  -  Kontakt 2: SC/APC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
70,-
56,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 55
DELTACO OS2 fibersvans, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m
Varenr.: LCPT-1S-5-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2:  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1.5m
72,-
57,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 22
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM3
Varenr.: FIBLCM3PIG2
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/UPC  -  Kontakt 2: LC/UPC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 2m
74,-
59,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 1m
Varenr.: LCSC-81
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Lengde: 1m
96,-
76,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 127
GOOBAY Fiberoptik 50cm Netværkskabel Violet
Varenr.: 95933
Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Rosa  -  Lengde: 0.5m
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 5M 9/125
Varenr.: FIB224005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
98,-
78,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Antall 1 Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 77
HAMA optisk audiokabel 0,75m ST
Varenr.: 00122250
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Sort  -  Lengde: 0.75m
99,-
79,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 38
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 2m
Varenr.: LCSC-82
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
100,-
80,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 189
DELTACO LC-SC sx 2.8mm 3m
Varenr.: LCSC-83
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
104,-
83,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 218
HAMA optisk audiokabel 1,5m ST
Varenr.: 00122251
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Sort  -  Lengde: 1.5m
104,-
83,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7019
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 1m
Varenr.: LCLC-1S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
106,-
84,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 2M
Varenr.: FIB224002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC/UPC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
107,-
85,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 94
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS2, singlemode, LSZH, 5m
Varenr.: LCSC-85
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 5m
110,-
88,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 107
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 2m
Varenr.: LCLC-2S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
113,-
90,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 235
GOOBAY LWL LC-LC 0100 50/125µ OM3 Duplex 1m
Varenr.: 95751
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Grønn  -  Lengde: 1m
114,-
91,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 8m
Varenr.: LCLC-8S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 8m
115,-
92,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 30
MICROCONNECT ST/UPC-ST/UPC 0.5M 50/125 OM3
Varenr.: FIB1120005
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Blå  -  Lengde: 0.5m
117,-
93,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
118,-
94,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 2m
118,-
94,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 212
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
Varenr.: LCSC-51
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
119,-
95,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
122,-
97,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 82
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 4m
Varenr.: LCLC-4S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 4m
122,-
97,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 78
DELTACO PRIME optisk kabel for digital lyd, TOSLINK-TOSLINK, 1m, svart
Varenr.: TOTO-11-K
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Lengde: 1m
123,-
98,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 552
124,-
99,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 290
DELTACO fiberkablage ST - ST, duplex, 62,5/125, multimode, OM1, 0,5m
Varenr.: FB-30
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 0.5m
126,-
100,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 74
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 5m
Varenr.: LCLC-5S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
127,-
101,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 147
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 0,5m
Varenr.: LCSC-0M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 0.5m
129,-
103,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 343
GOOBAY LWL LC-SC 0050 50/125µ OM4 Duplex 0,5m
Varenr.: 95942
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Rosa  -  Lengde: 0.5m
129,-
103,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 0,5m
Varenr.: FB-50
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 0.5m
130,-
104,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 128
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 10m
Varenr.: LCLC-10S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 10m
130,-
104,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
DELTACO Fiber cable, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 10m
Varenr.: LCSC-810
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 10m
131,-
104,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 155
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, UPC, 6m
Varenr.: LCLC-6S-SI
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 6m
131,-
104,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 410
EFB-ELEKTRONIK Fiberpatch 50/125 SC-SC - 0,5 m LSZH Multimode Duplex OM2 Orange
Varenr.: O6413.0.50
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje
132,-
105,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCSC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
133,-
106,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 151
HAMA optisk audiokabel 3m ST
Varenr.: 00122252
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Farge: Sort  -  Lengde: 3m
133,-
106,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 352
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCLC-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 230
DELTACO Fiberkablage ST - SC, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-41
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 68
DELTACO OM3 fiberkabel LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr.: LCLC-60
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 0.5m
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 67
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 3M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 3m
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 96
MICROCONNECT SC/UPC-SC/UPC SM 3M
Varenr.: FIB224003
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 3m
134,-
107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 73
DELTACO LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 0,5m
Varenr.: LCSC-700
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Rosa  -  Lengde: 0.5m
135,-
108,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 86
DELTACO Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-31
Type: Fiber  -  Kontakt 1: 2x ST  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
136,-
108,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 545
DELTACO PRIME optisk kabel for digital lyd, TOSLINK-TOSLINK, 2m, svart
Varenr.: TOTO-12-K
Type: Fiber  -  Kontakt 1: TOSLINK  -  Kontakt 2: TOSLINK  -  Lengde: 2m
136,-
108,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 520
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: LCLC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
137,-
109,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 626
DELTACO Fiberkablage LC - ST, duplex, multimode, 1m
Varenr.: LCST-1M
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
137,-
109,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 418
MICROCONNECT FC-SC 2M 62,5/125 MM DPX
Varenr.: FIB720002
Type: Fiber  -  Kontakt 1: FC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Rød  -  Lengde: 2m
137,-
109,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 1M 9/125 LSZH
Varenr.: FIB461001
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 1m
137,-
109,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 160
138,-
110,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 301
DELTACO OS2, Simplex, LC-LC, APC, 5m
Varenr.: LCLC-5S-SI-APC
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC/APC  -  Kontakt 2: LC/APC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 5m
138,-
110,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
GOOBAY Fiberoptik 2m Netværkskabel Violet
Varenr.: 95935
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Fiolett  -  Lengde: 2m
138,-
110,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
DELTACO fiberkablage SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: FB-50S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
139,-
111,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 83
DELTACO Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 1m
Varenr.: FB-51
Type: Fiber  -  Kontakt 1: SC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
140,-
112,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 208
DELTACO OM3 fiberkabel LC - ST, duplex, multimode, 50/125, 0,5m
Varenr.: LCST-60
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x ST  -  Farge: Vannfilter  -  Lengde: 0.5m
141,-
112,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 1m
Varenr.: LCLC-1S
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: LC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1m
142,-
113,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 867
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 62,5/125, 1,5m
Varenr.: LCSC-1M-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: 2x SC  -  Farge: Oransje  -  Lengde: 1.5m
142,-
113,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 209
DELTACO Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m
Varenr.: LCSC-0S-5
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC  -  Farge: Gult  -  Lengde: 0.5m
142,-
113,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 617
DELTACO Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 15m
Varenr.: FB-315
Type: Fiber  -  Kontakt 1: ST  -  Kontakt 2: ST  -  Farge: Oransje
142,-
113,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 52
Viser 1-60 av 434 produkter
...