Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode Fiberadapter ST/SC MM Metal Housing

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / fiberoptiske adaptere / EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode Fiberadapter ST/SC MM Metal Housing
EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode Fiberadapter ST/SC MM Metal Housing (53307.34)
EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode Fiberadapter ST/SC MM Metal Housing (53307.34)

EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode Fiberadapter ST/SC MM Metal Housing

Varenr.:
53307.34
  • Produkt Kabelkomponenter
75,-
60,- ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
Frakt: 104,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Adapter Fiber ST/SC Duplex Multimode


53307.34

Multimode SC/ST duplex adaptor, metal housing , ceramic sleeve, with dust cap

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.