Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / fiberoptiske adaptere / DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)
DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode,  duplex, keramisk, plast (FBP-1044)

DELTACO skarvdon, fiber, LC-LC, singlemode, duplex, keramisk, plast

Varenr.:
FBP-1044
  • Produkt Cable Components
98,-
78,40 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 312
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

DELTACO Snap-in skarvdon för fiber, 2xLC-LC, Singlemode, duplex, blå

Skarvdon med snap-in fäste och panelplatta för att sätta i paneler och boxar.

Skarvhylsan är keramisk (Zirconia) och ligger i ett ytterhölje av ABS-plast med ett fäste av metall. En slitstark produkt som inte släpper ifrån sig partiklar.

Passar standard SC Simplex hålbild.

Levereras med dammskydd.

Mått (BxDxH): 22x29x9,4mm

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.