Datakabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
57,-
45,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 29
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
STARTECH 10m Coax High Resolution Monitor VGA Video Cable with Audio HD15 M/M
375,-
300,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 45
STARTECH 10m Coax High Resolution
Monitor VGA Video Cable with Audio HD15 M/M
CLUB 3D Mini DisplayPort 1.4 8K 60Hz 2 meter
264,-
211,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 1
CLUB 3D Mini DisplayPort 1.4 8K
60Hz 2 meter
HAMA Strømkabel Sonos Play1 Play5 Vinklet 5 m Hvit
125,-
100,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 76
HAMA Strømkabel Sonos Play1 Play5
Vinklet 5 m Hvit
PANASONIC RP-CHE 15 cable 1,5 m HDMI High-Speed bl
164,-
131,20  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 14
PANASONIC RP-CHE 15 cable 1,5
m HDMI High-Speed bl
DELTACO UTP installationskabel Cat.5e 100m
375,-
300,-  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 165
DELTACO UTP installationskabel Cat.5e 100m
J5 CREATE j55 create-USB Type-C to 4K Cable
387,-
309,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 42
J5 CREATE j55 create-USB Type-C to
4K Cable
VIDEO SEVEN V7 CAT6 STP 5M BLACK PATCH CABLE RJ45 M
86,-
68,80  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 3
VIDEO SEVEN V7 CAT6 STP 5M
BLACK PATCH CABLE RJ45 M
GOOBAY Patchk. CAT6 SSTP RJ45 bl 7,5m
92,-
73,60  ekskl. mva
Lager på Furuset ( PUP ) Ikke på lager Lager hos leverandør (1-3 dager) På lager 7
GOOBAY Patchk. CAT6 SSTP RJ45
bl 7,5m