Datakabler

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler
DELTACO S/FTP Cat6 patchkabel,  delta cert, LSZH, 1m, svart
62,-
49,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 38
DELTACO S/FTP Cat6 patchkabel, delta cert, LSZH, 1m, svart
HAMA Adapter Nätverkskabel CAT6 UTP Hona-Hona
74,-
59,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2565
HAMA Adapter Nätverkskabel CAT6 UTP Hona-Hona
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 50/125 MM DPX
177,-
141,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 87
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 1M 50/125 MM DPX
KRAMER Audiokabel 3,5mm - 2xRCA -  4,6 m 3,5mm - 2xRCA
109,-
87,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 117
KRAMER Audiokabel 3,5mm - 2xRCA - 4,6 m 3,5mm - 2xRCA
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1.5m Purple PVC BULK
104,-
83,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1.5m Purple PVC BULK
VIVOLINK Expandable sleeve White 25m
873,-
698,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
VIVOLINK Expandable sleeve White 25m
MICROCONNECT U/UTP CAT6 1,5M Purple PVC BULK
63,-
50,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 15
MICROCONNECT U/UTP CAT6 1,5M Purple PVC BULK
MICROCONNECT USB2.0 A-B 3m M-M Goldplated MICRO
86,-
68,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
MICROCONNECT USB2.0 A-B 3m M-M Goldplated MICRO
HAMA audiokabel 2xRCA-2xRCA 1,5m TL
124,-
99,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 429
HAMA audiokabel 2xRCA-2xRCA 1,5m TL