Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ALLIED TELESYN / Katalog

Forsiden / ALLIED TELESYN
Viser 1-60 av 76 produkter
ALLIED TELESYN AT-TRAY1 Wall mount. R-mount Tray for 1 Unit MC
Varenr.: AT-TRAY1
Allied Telesyn AT-TRAY1 - Network device mounting bracket
Produkt: Diverse
360,-
288,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
379,-
303,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Varenr.: AT-SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
670,-
536,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 28
883,-
706,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 266
968,-
774,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
1 072,-
857,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 70
1 083,-
866,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
1 116,-
892,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 43
1 262,-
1 009,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
1 262,-
1 009,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
1 262,-
1 009,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
1 266,-
1 012,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 25
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 100TX TO 100FX ST F-FEEDS2
Varenr.: AT-DMC100/ST-50
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
1 266,-
1 012,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
1 307,-
1 045,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 80
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC F-FEEDS2
Varenr.: AT-2711FX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 307,-
1 045,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 24
ALLIED TELESYN PCI-Express Fiber Adapter Card
Varenr.: AT-2711FX/ST-001
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 307,-
1 045,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 279
1 361,-
1 088,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
1 376,-
1 100,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
1 384,-
1 107,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
1 403,-
1 122,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
1 403,-
1 122,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
1 482,-
1 185,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 29
1 482,-
1 185,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 26
1 482,-
1 185,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
ALLIED TELESYN PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
Varenr.: AT-2914SP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 700,-
1 360,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
1 702,-
1 361,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 29
1 836,-
1 468,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 14
1 836,-
1 468,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 52
1 896,-
1 516,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
1 896,-
1 516,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 33
ALLIED TELESYN DESK MINI MC 1000TX TO SX ST F-FEEDS2
Varenr.: AT-DMC1000/ST-50
Produkt: Ethernet  -  Porter: 0  -  Hastighet: 1Gbps
1 896,-
1 516,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 34
1 982,-
1 585,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
1 990,-
1 592,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
2 031,-
1 624,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
2 097,-
1 677,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
2 098,-
1 678,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
2 165,-
1 732,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD F-FEEDS2
Varenr.: AT-2914SX/LC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 354,-
1 883,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 178
ALLIED TELESYN Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCIe x1 bus, SC, RoHs Version
Varenr.: AT-2911SX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 354,-
1 883,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 15
2 673,-
2 138,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
2 676,-
2 140,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
ALLIED TELESYN PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/100/1000Base-T
Varenr.: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
2 958,-
2 366,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
3 012,-
2 409,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
3 147,-
2 517,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 26
3 147,-
2 517,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
3 201,-
2 560,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 105
3 335,-
2 668,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
3 356,-
2 684,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
3 446,-
2 756,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 61
3 499,-
2 799,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
ALLIED TELESYN 100FX (SC) multi-mode to 100FX (SC) single-mode (15km) media converter
Varenr.: AT-MC104XL-60
Allied Telesis AT MC104XL - Median muunnin - SC (monitila) / SC (yksittäistila) - jopa 15 km - 1310 nm
Produkt: Mediekonverterere
3 792,-
3 033,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
ALLIED TELESYN 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF. Industrial Temp
Varenr.: AT-SP10SR/I
Allied Telesis AT SP10SR/I - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - monimuoto LC - jopa 300 m - 850 nm
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 871,-
3 096,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
3 992,-
3 193,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
4 047,-
3 237,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
4 258,-
3 406,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
4 337,-
3 469,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 19
4 430,-
3 544,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
4 496,-
3 596,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
5 002,-
4 001,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
5 015,-
4 012,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
Viser 1-60 av 76 produkter