Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / Nettverksmediakonverterere / ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm (AT-SPSX)

ALLIED TELESYN SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm

Varenr.:
AT-SPSX
EAN:
767035171265

Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
696,-
556,80 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 355
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

The AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550 m.

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.