Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / Nettverksmediakonverterere / ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable
ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable (AT-SPEX)

ALLIED TELESYN 2km, MMF, 1000Base SmallForm Pluggable - Hot Swappable

Varenr.:
AT-SPEX
EAN:
767035190662
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
973,-
778,40 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
Frakt: 104,- Sjekk din fraktpris
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

AT-SPEX

AT-SPEX 1000X (LC) SFP, 2Km

The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Features

  • Compact Size
  • Flexible architecture
  • Plug-and-play ease of use
  • Self-locking mechanism

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.