Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ALLIED TELESYN 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / Nettverkstransceivermoduler / ALLIED TELESYN 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp
ALLIED TELESYN 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp (AT-SP10LR/I)

ALLIED TELESYN 10km 1310nm 10G Base-LR SFP+ - Hot Swappable. Industrial Temp

Varenr.:
AT-SP10LR/I
EAN:
0767035195285
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
8 557,-
6 845,60 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

AT-SP10LR/I

SMF, 1310 nm, 10 km, -40°C to 85°C operation, -8 dBm output, -14.4 Rx sensitivity, industrial temp

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.