Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis / Katalog

Viser 1-44 av 44 produkter
392,-
313,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 18
499,-
399,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
Varenr.: AT-SPSX
Allied Telesis AT SPSX - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
642,-
513,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 209
932,-
745,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 23
1 051,-
840,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 38
1 159,-
927,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 66
1 204,-
963,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 260
1 307,-
1 045,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Allied Telesis 100BFX SC FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/SC-901
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 426,-
1 140,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 134
Allied Telesis 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 426,-
1 140,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
1 426,-
1 140,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 1m
Varenr.: AT-SP10TW1
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 1m
1 474,-
1 179,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
1 504,-
1 203,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
1 504,-
1 203,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
1 504,-
1 203,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
1 504,-
1 203,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 12
1 530,-
1 224,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 147
1 759,-
1 407,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 3m
Varenr.: AT-SP10TW3
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 3m
1 806,-
1 444,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Allied Telesis QSFP+ direct attach copper cable 1m
Varenr.: AT-QSFP1CU
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 1m
2 009,-
1 607,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
2 031,-
1 624,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
2 059,-
1 647,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 7m
Varenr.: AT-SP10TW7
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 7m
2 130,-
1 704,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
2 494,-
1 995,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
2 546,-
2 036,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
2 566,-
2 052,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/100/1000Base-T
Varenr.: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
2 765,-
2 212,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
2 847,-
2 277,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
Allied Telesis QSFP+ direct attach copper cable 3m
Varenr.: AT-QSFP3CU
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Farge: Svart  -  Lengde: 3m
2 931,-
2 344,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 9
3 011,-
2 408,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
3 011,-
2 408,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 114
3 062,-
2 449,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
3 750,-
3 000,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
3 904,-
3 123,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
4 582,-
3 665,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
4 681,-
3 744,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 11
4 889,-
3 911,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
5 319,-
4 255,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
5 381,-
4 304,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
7 273,-
5 818,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
7 677,-
6 141,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
8 279,-
6 623,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
8 686,-
6 948,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
12 170,-
9 736,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Viser 1-44 av 44 produkter