Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis / Katalog

Viser 1-49 av 49 produkter
508,-
406,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
948,-
758,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 76
1 225,-
980,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 87
1 225,-
980,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 124
1 329,-
1 063,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Allied Telesis 100BFX SC FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/SC-901
Grensesnitt: PCI  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 450,-
1 160,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 42
Allied Telesis 100BFX ST FIBER PCI EXPRESS ADAPTER CARD TAC
Varenr.: AT-2711FX/ST-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 450,-
1 160,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
Allied Telesis TAA 100MBPS PCI-EXP F.ADPT CARD FAST ETHERNET LC CONNECTOR CARD
Varenr.: AT-2711FX/LC-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 100Mbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 450,-
1 160,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 40
1 492,-
1 193,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 1m
Varenr.: AT-SP10TW1
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1m.  -  Farge: Black
1 500,-
1 200,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 27
1 530,-
1 224,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
1 530,-
1 224,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
Allied Telesis PCI-E GB FIB.ADAPCARD WOLSFP 990-005058-001 IN CARD
Varenr.: AT-2914SP-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
1 645,-
1 316,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
1 789,-
1 431,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 48
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 3m
Varenr.: AT-SP10TW3
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 3m.  -  Farge: Black
1 827,-
1 461,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 26
1 827,-
1 461,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 85
Allied Telesis QSFP+ direct attach copper cable 1m
Varenr.: AT-QSFP1CU
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Lengde: 1m.  -  Farge: Black
2 043,-
1 634,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
2 119,-
1 695,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 19
2 148,-
1 718,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 19
Allied Telesis 10G SFP+ "Twinax" Direct Attach Copper cable, 7m
Varenr.: AT-SP10TW7
Type: Cat7  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Farge: Black
2 166,-
1 732,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
2 277,-
1 821,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
Allied Telesis TAA 1000SX/SC PCIE ADPTCARD 990-005522-901 ACCS
Varenr.: AT-2911SX/SC-901
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Porter: 1
2 355,-
1 884,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 20
2 524,-
2 019,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 13
2 537,-
2 029,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 5
2 589,-
2 071,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 29
2 589,-
2 071,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 168
2 589,-
2 071,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 150
Allied Telesis PCI-Express Dual Port Adapter: 10km 1000SX SC Connector, 10/100/1000Base-T
Varenr.: AT-2911STX/SC-001
Grensesnitt: PCI-E  -  Hastighet: 1Gbps  -  Media: Fiber, Kobber  -  Porter: 1
2 832,-
2 265,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
Allied Telesis QSFP+ direct attach copper cable 3m
Varenr.: AT-QSFP3CU
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: QSFP+  -  Kontakt 2: QSFP+  -  Lengde: 3m.  -  Farge: Black
2 981,-
2 384,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
2 984,-
2 387,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
3 063,-
2 450,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 16
3 115,-
2 492,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 8
3 153,-
2 522,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
3 334,-
2 667,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 28
3 520,-
2 816,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 3
3 840,-
3 072,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
3 971,-
3 176,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
4 187,-
3 349,60  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 6
4 428,-
3 542,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
4 661,-
3 728,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
Allied Telesis Stacking module for AT-9400, AT-x600 and AT-x610 stacking capable switches, with 0.5M stacking cable
SVANEN
Varenr.: AT-STACKXG-00
Allied Telesis AT-StackXG - Verkon pinottava moduuli
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 0Mbps
4 753,-
3 802,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
4 819,-
3 855,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
5 110,-
4 088,-  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
5 474,-
4 379,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 2
6 128,-
4 902,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 19
7 398,-
5 918,40  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 15
7 809,-
6 247,20  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 1
8 421,-
6 736,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 17
8 836,-
7 068,80  ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Viser 1-49 av 49 produkter