Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO1000LX/SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN ACCS

Forsiden / Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO1000LX/SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO1000LX/ SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM  IN ACCS (AT-MMC2000LX/LC-TAA-60)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T TO1000LX/SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN ACCS

Varenr.:
AT-MMC2000LX/LC-TAA-60
EAN:
767035216409
  • Produkt Mediekonverterere
3 147,-
2 517,60 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 10
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Allied Telesis AT-MMC2000LX/LC-TAA-60. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Omformer-inngangsgrensesnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omformer-utgangsgrensesnitt: 1000Base-LX. Fiberoptisk kontakt: LC, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Maksimal overføring avstand: 10000 m, Bølgelengde: 1310 nm, Fibermodusstruktur: Enkeltmodus. Produktfarge: Grå, ISV-sertifiseringer: UL60950-1 EN60950-1 FCC Class A EN55022 Class A CISPR 22 Class A C-TICK VCCI. Inngangsstrøm: 12 V, Innput-strøm: 0.14 A

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.