Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 1000 SX/SC IND TEMP GB MEDIA CONV IN ACCS

Forsiden / Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 1000 SX/SC IND TEMP GB MEDIA CONV IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T POE+ TO 1000 SX/SC IND TEMP GB MEDIA CONV     IN ACCS (AT-IMC2000TP/SC-980)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T POE+ TO 1000 SX/SC IND TEMP GB MEDIA CONV IN ACCS

Varenr.:
AT-IMC2000TP/SC-980
  • Produkt Mediekonverterere
7 387,-
5 909,60 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 15
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Allied Telesis AT-IMC2000TP/SC-980. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Omformer-inngangsgrensesnitt: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Omformer-utgangsgrensesnitt: 1000Base-SX. Fiberoptisk kontakt: SC, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Maksimal overføring avstand: 550 m, Bølgelengde: 850 nm, Fibermodusstruktur: Multi-modus. Produktfarge: Grå, Internasjonal beskyttelses (IP)-kode: IP30, Sikkerhet: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL), EN 60950-1 (TUV). Total Power over Ethernet (PoE)-budsjett: 70 W

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.