Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS

Forsiden Data & Tilbehør Nettverksprodukter Nettverkstransceivermoduler Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS
Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS (AT-OSPLX10/I)

Allied Telesis SFP IE 1000LX10 10KM SM DUAL 990-003954-00 IN ACCS

Varenr.:
AT-OSPLX10/I
EAN:
767035200996
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
1 684,-
1 347,20 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 268
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Allied Telesis AT-OSPLX10. Type grensesnitt: SFP+, Bølgelengde: 1310 nm. Produktfarge: Sølv

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.