Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis ALLIED TAA 1000LX/LC SFP 10km over SMF 1310nm Ext Temp -40 to 105C

Forsiden Data & Tilbehør Nettverksprodukter Nettverkstransceivermoduler Allied Telesis ALLIED TAA 1000LX/LC SFP 10km over SMF 1310nm Ext Temp -40 to 105C
Allied Telesis ALLIED TAA 1000LX/LC SFP 10km over SMF 1310nm Ext Temp -40 to 105C (AT-SPLX10/E)

Allied Telesis ALLIED TAA 1000LX/LC SFP 10km over SMF 1310nm Ext Temp -40 to 105C

Varenr.:
AT-SPLX10/E
EAN:
0767035212289
3 175,-
2 540,- ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 7
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Allied Telesis SPLX10/E. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Type grensesnitt: SFP. Produktfarge: Sølv, Kroppsmateriale: Metall. Antall medfølgende produkter: 1 stykker. RX-sensitivitet: -21 dB

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.