Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/100/1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS

Forsiden / Data & Tilbehør / Nettverksprodukter / Nettverksmediakonverterere / Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/100/1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS
Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/ 100/ 1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS (AT-MMC2000/ST-960)

Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/100/1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS

Varenr.:
AT-MMC2000/ST-960
  • Produkt Mediekonverterere
2 701,-
2 160,80 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 31
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Omformer-inngangsgrensesnitt: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Omformer-utgangsgrensesnitt: 1000Base-SX. Fiberoptisk kontakt: ST, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Maksimal overføring avstand: 500 m, Bølgelengde: 850 nm, Fibermodusstruktur: Multi-modus. LED-indikatorer for kommunikasjon: LAN, Kraft indikator, System, Produktfarge: Grå, Sikkerhet: FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI. Inngangsstrøm: 12 V, Innput-strøm: 0.14 A, Utgangsstrøm: 0.14 V

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.