Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM3, 2m Polarity A connectors

Forsiden / Data & Tilbehør / Datakabler / Fiberoptiske Kabler / ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM3, 2m Polarity A connectors
ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM3, 2m Polarity A connectors (RL7702)

ACT Fiber Patch MTP Hun 50/125 OM3, 2m Polarity A connectors

Varenr.:
RL7702
EAN:
8716065029222
  • Kontakt 1 MPO/MTP
  • Kontakt 2 MPO/MTP
  • Lengde 2m
1 762,-
1 409,60 ekskl. mva
Vårt lager på Furuset (PUP) Ikke på lager Leverandørlager (1-3 arbeidsdager) Antall 4
Fyll inn postnummer og klikk knappen for å vise frakt priser
Beskrivelse

ACT RL7702. Kabellengde: 2 m, Fiberoptisk type: OM3, Tilkobling 1: MPO/MTP, Tilkobling 2: MPO/MTP, Kjernediameter: 50 µm

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.